Firmamız, Konya Valiliğince
verilen Alarm Kurma ve İzleme
izin belgesine sahiptir.
 
 
 
 
CCTV Sistemleri
  IR Kameralar
  Renkli Kameralar
  Dome Kameralar
  Speed Dome Kameralar
  Day/Night Kameralar
  IP Megapixel Sistemler
  DVR Kayıt Cihazları
    4 Kanal
    8 Kanal
    16 Kanal
    32 Kanal
  Muhafazalar
  Kamera Lensleri
  Kontrol Klavye Joistik
  Aksesuarlar
  LCD Güvenlik Monitörleri
Alarm Sistemleri
  Kablolu Alarm Sistemleri
    Alarm Panelleri
    Dedektörler
    Keypadler
    Harici Sirenler
    Yardımcı Ürünler ve Aksesuarlar
  Kablosuz Alarm Sistemleri
    Paradox Kablosuz Sistemler
Yangın Sistemleri
  Yangın Panelleri
  Yangın Dedektörleri
  Siren & Butonlar
Bekçi Tur Sistemleri
Plaka Tanıma Sistemi
Geçit Tipi Metal Dedektörler
Isı ve Nem Takip Kontrol Sistemi
 
 
 
Anasayfa > Ürünlerimiz > Isı ve Nem Takip Kontrol Sistemi
Isı ve Nem Takip Kontrol ve Yönetim Sistemi
       
Isı ve Nem Takip Kontrol ve Yönetim Sistemi
 

SİSTEM 

Her türlü sabit veya hareketli, Aşı Odaları, laboratuvarlar, bilgi işlem odaları taşıma nakliye araçları, soğuk hava depoları vb. gibi ortamların ısı ve nem değerleri ile birlikte Kapı, Su, Gaz, Işık, Ses, vb. ek ünite verilerini 7/24 insana dayalı olmadan anlık ve geçmişe yönelik tüm bilgileri online olarak takip kontrol ve yönetilmesini sağlayan, Gsm/Gprs/Network/wirless/mail/Sms web tabanlı bir sistemdir.
 
GENEL ÖZELLİKLER 
 
ISI NEM TAKIP VE KONTROL ÖZELLİĞİ
Sistemin takılı olduğu tüm ortam ve alanların ısı ve nem değerleri; istenilen zaman aralıklarında, kesintisiz olarak ve mesafe sorunu olmadan her yerden takip ve kontrol edilebilmektedir.
 
Bu özelliği sayesinde istenilen sayıda ( Örnek:100.000 nokta ) ortam ve alanların ısı ve nem değerlerinin takip ve kontrol altına alınması ve bundan kaynaklı risklerin ortadan kaldırılması sağlanmaktadır.
 
TAKİP VE İZLENME ÖZELLİĞİ
Sistemin takılı olduğu tüm ortam ve alanlar ilgili kişiler tarafından online olarak anlık ve geçmişe yönelik takip kontrol ve yönetilebilmektedir.
 
Bu özelliği sayesinde, sistemin takılı olduğu tüm ortam ve alanlar mesafe sorunu olmadan tek bir yerden aynı anda izlenmesi takip kontrol ve yönetilmesi  sağlanmaktadır.
 
ANINDA UYARI VE BİLGİLENDİRME ÖZELLİĞİ
Sistemin takılı olduğu tüm ortam ve alanların belirlenmiş olan ısı ve nem değer aşımları ve diğer bildirimler belirlenmiş kişilere anında Sms, Mail Siren Telefondan Arama gibi uyarılar ile bildirilmektedir.  
Bu özelliği sayesinde uygun olmayan değer aşımlarından ilgili birim ve kişilerin anında haber almaları sağlanmakta ve risk alınmadan gerekli müdahale zamanında yapılabilmektedir.
 
GENEL, İHLAL VE GRAFİK RAPORLAR ÖZELLİĞİ
Sistemin takılı olduğu tüm ortam ve alanların, ısı ve nem değerlerine ait geçmiş raporlar, detaylı olarak Gün/Saat/Dakika bazında ve istenilen değer aralıkla rında alınabilmektedir.
 
Bu özelliği sayesinde, geçmiş süreçler detaylı incelenebilmekte, ihtiyaç duyulduğunda raporlar gerekli ve ilgili yerlerde kullanılabilmektedir. 
 
RAPORLARIN MAIL OLARAK ALINMASI ÖZELLİĞİ
Sistemin takılı olduğu tüm ortam ve alanların ısı ve nem değerlerine ait raporlar ilgili birim ve kişilere mail olarak istenilen formatlarda sistem tarafından günlük olarak gönderilmektedir. Bu özelliği sayesinde, raporların her gün ilgili kişilere mail olarak gelmesiyle, ilgili kişilerde zaman tasarrufu ve bilgiye erişim kolaylığı sağlanmaktadır. 
 
ISI NEM DEĞERLERININ UZAKTAN GİRİLMESİ ÖZELLİĞİ
Sistemin takılı olduğu tüm ortam ve alanların, ısı ve nem değerleri ek ünite değerleri ve ihtiyaç duyulan tüm ayar ve tanımlamalar mesafe sorunu olmadan  internet olan her yerden değiştirilebilir ve  tanımlamalar yapılabilmektedir.                                        
Bu özelliği sayesinde, ihtiyaç duyulduğunda ısı nem limit değerlerine mesafe sorunu olmadan uzaktan erişilerek iklim ve ortam şartlarına göre yeni değerler verilebilmektedir. 
 
DEPO KAPI VE KAPAKLARININ “AÇIK/KAPALI” UYARI ÖZELLİĞİ
Sistemin takılı olduğu tüm ortam ve alanların, kapı ve kapakların açılış ve kapanışları ve açık kaldığı süreler takip ve kontrol edilebilmektedir.                                                                 
Bu özelliği sayesinde, ilgili ortamlara ne zaman girildiği, kapıların ne kadar süre açık bırakıldığı gibi bilgiler alınabilmektedir.  
 
HARİCİ ÜNITE BAĞLAMA VE KONTROL ÖZELLİĞİ
Sistemin takılı olduğu tüm ortam ve alanlara, arzu edilirse harici ek üniteler takılabilmekte ve sistem üzerinden bu üniteler komutlar verilerek takip ve kontrol edilebilmektedir.                                                                                         
Bu özelliği sayesinde, risk anlarında istenilen bir ek ünitenin devreye alınması veya devreden çıkartılmasıyla önlem alınması sağlanmaktadır.
 
 
 
Bugün :   72
Toplam :   2422993
IP Numaranız :   3.238.107.166
 
 
 
   
Copyright © 1999 - 2011 Aktif Güvenlik Sistemleri Anasayfa | Hakkımızda | Ürünlerimiz | Referanslarımız | Programlar | AHM Giriş | İletişim